25 Maart 2019

Bestuur van Advendo '57

Functie Naam E-mailadres
Voorzitter Henk Duijts voorzitter@advendo57.nl
Secretaris Jan Nap secretaris@advendo57.nl
Penningmeester Vacant penningmeester@advendo57.nl
KantinezakenMark Spanjaardkantinezaken@advendo57.nl
Seniorenzaken Vacant seniorenzaken@advendo57.nl
Jeugdzaken Trudy Kelderman jeugdzaken@advendo57.nl



*Klik op een persoon om alle informatie te bekijken.